Spędzenie wakacji w hotelu nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Wiąże się to z większymi wydatkami i ograniczoną przestrzenią. Może to być powód do rezygnacji z wyjazdu, zwłaszcza gdy ma się małe dzieci. Zamiast tego, można skorzystać z bardziej wygodnej alternatywy.

Domki w górach

domki do wynajęcia w SzczawnicyŚwietną możliwością są domki do wynajęcia w Szczawnicy.Ogromnym atutem spędzenia weekendu czy urlopu w tym miejscu jest zapierający dech w piersiach widok na górskie szczyty. Ci, którzy są bardziej odważni mogą nawet spróbować je zdobyć! Szczawnica czy Krościenko to miejsca obfitujące w górskie szlaki. Po powrocie z pieszych eskapad, będzie można odpocząć w wygodnych apartamentach z łazienką. Każdy dom posiada dwie sypialnie z wygodnymi łóżkami. Z pokojów sypialnianych można swobodnie wyjść na balkon i podziwiać górskie pejzaże. Do dyspozycji gości jest także duży pokój dzienny z rozkładaną sofą, na której również można spać. Ponadto, każdy z domów posiada dobrze wyposażoną kuchnię. Można korzystać z płyty indukcyjnej, czajnika elektrycznego czy lodówki. W trakcie wyjazdu, można samodzielnie przygotowywać sobie posiłki, co pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Ośrodek domki do wynajęcia w Szczawnicyprzypadnie do gustu także miłośnikom gotowania w plenerze.

Na gości czeka strefa grilla, która aż prosi się o przyrządzenie szaszłyków czy upieczenie kiełbasek. Turyści podróżujący z dziećmi cenią też to rozwiązanie z uwagi na to, że miejsca są przygotowane do przyjęcia najmłodszych. Na miejscu można skorzystać z wanienki, krzesełka do karmienia czy łóżeczka. Ponieważ domków na terenie posesji jest kilka, często dzieci spędzają wolny czas na wspólnej zabawie. Jest to możliwe także na terenie ośrodka – na placu zabaw. Dzieciaki mogą na nim stawiać babki w piaskownicy, huśtać się lub korzystać ze zjeżdżalni. Jeśli będą miały ochotę na kopanie piłki nożnej, mogą skorzystać z przestronnego boiska. Bez względu na to, o jakiej porze odwiedza się Pieniny, można znaleźć wiele zajęć, które zintegrują i zajmą całą rodzinę. Zimą mogą być to szaleństwa w śniegu, zarówno na nartach jak i na snowboardzie. Jesienią warto zobaczyć okoliczne zamki w Czorsztynie czy Niedzicy, które prezentują się o tej porze roku wyjątkowo urokliwie. Wiosna i lato to z kolei najlepszy czas na piesze wycieczki.

Do najpopularniejszych kierunków należy pobliski Wąwóz Homole, który olśniewa turystów licznymi ścieżkami pośród skał i strumyków. Wybierając się na wakacje z całą rodziną opłaca się wynająć apartament do własnej dyspozycji. Dzięki temu, zyskamy dużo przestrzeni na niezakłócony odpoczynek z uwzględnieniem potrzeb wszystkich członków rodziny.

Kategorie: Noclegi

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder