Gdańska starówka od lat przyciąga turystów swoim urokiem, piękną gotycką architekturą i dużym wyborem atrakcji. W sezonie letnim odbywają się tu liczne festiwale, koncerty oraz jarmarki. Do jednych z najpopularniejszych typów weekendowych wypadów zaliczyć można wycieczki do Trójmiasta. Nic więc dziwnego, że z roku na rok wzrasta także zapotrzebowanie na obiekty noclegowe w centrum Gdańska. Wielu właścicieli decyduje się na poszerzanie swojej oferty, dając turystom coraz większy wybór różnego typu pakietów weekendowych lub tygodniowych.

Noclegi w Gdańsku w atrakcyjnych cenach

Gdańsk jako nadmorski letni kurort wyróżnia się bogatą bazą noclegową, ale jest to także miasto, w którymRzeka przepływająca przez Stare Miasto organizowane są największe w Polsce rozrywkowe eventy. Można tu przyjechać na koncerty, pokazy awiacji, imprezy sportowe, festiwale muzyczne i filmowe, a także jarmarki regionalne. Co więcej, jest to też dobre miejsce dla zaplanowania wycieczek szkolnych oraz zwiedzania ważnych dla historii kraju miejsc pamięci pod opieką przewodnika. Na miłośników żeglugi i rejsów statkiem czekają atrakcyjne nadmorskie wyprawy portowe. Jeśli odwiedzającym Gdańsk turystom zależy na wypoczynku nad samym morzem, to doskonałą lokalizacją będą okolice Jelitkowa, Brzeźna, Przymorza lub Wyspy Sobieszewskiej. Natomiast w przypadku krótkich wypadów, mających na celu wypoczynek nad Motławą w rejonie Śródmieścia, najlepiej sprawdzi się wynajęcie wygodnego apartamentu w samym sercu urokliwej starówki.

Pomnik NeptunaObecnie wiele starych kamienic w centrum przerabianych jest na eleganckie, wygodne i dobrze wyposażone mieszkania dla turystów. Jeśli planowanym kierunkiem weekendowej lub urlopowej wyprawy jest Gdańsk apartamenty noclegi można znaleźć tam praktycznie na każdej ulicy. Niezależnie od tego, jaki budżet turysta zamierza przeznaczyć na wypoczynek, dla wszystkich znajdzie się odpowiednie lokum. Obecnie większość hoteli, ośrodków wczasowych i pensjonatów oferuje gościom bardzo podobny standard, którego podstawę stanowi możliwość wykupienia pełnego wyżywienia w restauracji na terenie obiektu, miejsce parkingowe, dostęp do Internetu, telewizja satelitarna, a także możliwość skorzystania z basenu, siłowni, sauny, spa oraz sprzętu rekreacyjnego. 

Do dyspozycji gości są pokoje dla jednej, dwóch, a nawet ośmiu osób – w opcji apartamentu dla całej rodziny lub grupy znajomych. W każdym z nich mieści się aneks kuchenny, a także podstawowe urządzenia AGD i RTV. Wynajmowane lokum zapewnia relaks, prywatność oraz maksymalny komfort w trakcie pobytu. Niezależnie od tego, w jakiej lokalizacji miasta jest ono usytuowane – będzie to najbardziej uniwersalna opcja wypoczynkowa na weekend, urlop, podróż poślubną lub wyjazd firmowy. Dzięki mnogości oferowanych atrakcji, w Gdańsku każdy turysta znajdzie coś dla siebie.

Kategorie: Noclegi

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder