Przepiękne dolnośląskie miasto – Zielona Góra – znajduje się blisko gór oraz terenów zielonych. W dużej aglomeracji łatwo o pomyłkę i wybór miejsca, który będzie położony daleko od drogi do Sudetów czy rezerwatu Zimna Woda. Istotne jest też, aby z motelu było blisko do miasta, gdzie na turystów czekają liczne atrakcje, bowiem w dolnośląskim mieście znaleźć można liczne restauracje, w których serwują przepyszne potrawy.

Położenie dobrych tanich moteli w Zielonej Górze

tanie moteleNajlepiej wybrać kwatery na Jędrzychowie – to południowa dzielnica Zielonej Góry, dlatego blisko z niej do Sudetów czy rezerwatu przyrody. Oba miejsca są niezwykle cenne pod względem fauny i flory, dlatego są godne odwiedzenia przez każdego miłośnika natury. Rezerwat przyrody jest niesamowicie atrakcyjny ze względu na drzewa, jakie się w nim znajdują – łatwo odnaleźć rozłożyste olchy czarne czy też jesiony, dęby i brzozę. Oprócz nich warto zwrócić uwagę na podszycie lasu, gdyż gęsto porośnięte jest ono czeremchą zwyczajną oraz leszczyną. Dobre tanie motele w Zielonej Górze na Jędrzychowie to wspaniała baza wypadowa także góry. Sudety należą do niezwykle ciekawych łańcuchów górskich pełnych szczytów, na które warto się wspiąć, aby zauważyć całą okolicę. Niedaleko Zielonej Góry znajdują się również Góry Stołowe – to miejsce o niemal płaskich skałach, które spodoba się bardzo nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Zwiedzając szlaki, nie trudno docenić florę, a także faunę.

tanie moteleIstotne jest też, aby wybierając nocleg w dobrym i tanim motelu w Zielone-Górze, mieć blisko do restauracji, których najwięcej jest w mieście. Z Jędrzychowa można dostać się na starówkę autobusem, choć rodziny z dziećmi chętniej wybiorą za pewnie własny samochód. Warto podkreślić też, że dolnośląskie miasto doskonale nadaje się do przejażdżek rowerem. Ruszając z Jędrzychowa na południe można, łatwo trafić do wspomnianego wcześniej rezerwatu, który na wiosnę zalewany jest wodą. Dzięki temu w stawach można usłyszeć między innymi kumkanie żab należące do rzadkich gatunków. Jędrzychów to doskonała baza wypadowa w góry, ale można z niego trafić w bardzo prosty sposób również do rezerwatu przyrody Zimna Woda.

W dzielnicy łatwo można znaleźć dobre tanie motele w Zielonej Górze. Warto, aby znajdowały się w nich baseny, dzięki czemu rodzina będzie mogła popływać po całym dniu spędzonym na turystyce. Spragnionym podróżnikom przyda się też motelowa restauracja, w której dobrze będzie się posilić, aby zyskać energię na zwiedzanie kolejnych zabytków następnego dnia.

Kategorie: Noclegi

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder