Lekko opalona skóra korzystnie wpływa na samopoczucie oraz to, w jaki sposób postrzegają nas inne osoby. Brzoskwiniowy kolor ciała wyszczupla i dodaje uroku. Dbanie o skórę naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego w gabinecie opalania oraz za pośrednictwem strony chętnie służymy wszechstronnym doradztwem. 

W 2005 roku postanowiliśmy stworzyć stronę, która zawiera porady dotyczące korzystania z solarium oraz dbania o skórę. Zawartość serwisu idealnie pasuje do prowadzonej przez nas działalności. Od lat skupiamy się na bezpieczeństwie opalania oraz pielęgnacji skóry. W serwisie znajduje się także wiele informacji dotyczących promocji oraz specyfikacji naszego lokalu. Wiemy doskonale, że opalanie to nie wszystko, dlatego do dyspozycji naszych Klientów są: masażysta, dietetyk oraz psycholog. Aby przekonać się o profesjonalizmie naszych pracowników, zapraszamy do zapoznania się z publikacjami w dziale Artykuły.

Człowiekiem odpowiedzialnym za nasze powstanie jest Adam Kulwicki, który zawodowo zajmuje się fotografią i modelingiem. Jako doświadczony specjalista postanowił podzielić się swoją wiedzą oraz sekretami pięknego wyglądu.